slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Informacja

Informujemy, że w dniu 19.12.2014 r. (piątek) obsługa klienta będzie odbywać się w godzinach 7:45 - 14:30.

Za utrudnienia przepraszamy.

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Opolska Karta Rodziny i SenioraW dniu 7 lipca 2014 r. Miasto Opole podpisało Umowę Współpracy z Marszałkiem Województwa Opolskiego w sprawie szczegółowych warunków współpracy przy wdrażaniu inicjatywy, jaką jest Opolska Karta Rodziny i Seniora.

Informacja dla opiekunów dziennych, którzy nie podpisali jeszcze umowy

Dotyczy: podpisywania umów o świadczenie usług przez opiekuna dziennego:
 
W związku z zakończeniem otwartego konkursu ofert dotyczącego wyboru dziennych opiekunów, wszystkich wyłonionych opiekunów, którzy znaleźli już rodziców chętnych do oddania dziecka pod ich opiekę proszę o przesłanie na adres e-mail – Anna.Radlak@mcs.opole.pl:
 
1.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Harmonogram wypłat

Zmiana godzin otwarcia

Szanowni Klienci!

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, w związku ze zbliżającym się okresem zasiłkowym 2014/2015, Miejskie  Centrum Świadczeń w Opolu (ul. Ozimska 19, 8 p.) informuje, że Wydział Obsługi Klienta, w okresie od dnia 1 sierpnia br. do dnia 31 października br., będzie czynny od poniedziałku do piątku, od godz. 7.45 do godz. 16.30.

Serdecznie zapraszamy!

"Powrót do zatrudnienia" - wznowiona rekrutacja

Informacja dla osób ubiegających się o świadczenia socjalne na nowy okres 2014/2015

Skrzynka korespondencyjna na uzupełnienia

Uprzejmie informuję, iż poczynając od 30.06.2014r. MCŚ w Opolu proponuje klientom korzystanie ze skrzynki korespondencyjnej. Do skrzynki należy wrzucać dokumenty stanowiące uzupełnienie do wcześniej złożonego wniosku. Dokumenty powinny być umieszczone w  kopercie lub koszulce oraz dokładnie opisane – jakiego wniosku dotyczą ( ze wskazaniem rodzaju świadczenia) oraz kto jest wnioskodawcą ( imię , nazwisko, PESEL lub data urodzenia, nr telefonu).

Informacja o ustaleniu i wypłacie zasiłków dla opiekunów

Na podstawie art. 8 ustawy z dnia 4 kwietnia 2014 roku o  ustaleniu i wypłacie zasiłków dla opiekunów (Dz. U. poz. 567) MCŚ informuje, iż:

·      Osoby, którym decyzja o przyznaniu prawa do świadczenia pielęgnacyjnego wygasła z mocy prawa z upływem dnia 30 czerwca 2013 roku, składają wnioski o zasiłek dla opiekuna w terminie 4 miesięcy od dnia wejścia w życie  ww. ustawy tj. od dnia 15 maja 2014 r.,

Strony

Image courtesy of stockimages at FreeDigitalPhotos.net

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer