Aktualności

Artykuły

Umów się na wizytę w MCŚ!

Szanowni Klienci

Z przyjemnością informujemy, że od 19 marca 2019 r. w Miejskim Centrum Świadczeń został uruchomiony system internetowej rezerwacji terminu wizyty. W czterech prostych krokach można umówić się na wizytę w MCŚ, aby nie czekać w kolejce.

Czytaj więcej o: Umów się na wizytę w MCŚ!

Dzienny Opiekun

Logo

KONKURS DOTYCZĄCY WYBORU DZIENNYCH OPIEKUNÓW

 

Prezydenta Miasta Opola ogłasza otwarty konkurs ofert dotyczący wyboru dziennych opiekunów związany z rozpoczęciem realizacji projektu pn. ,,Rozwój Poprzez Opiekę – idę do żłobka!’’ współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego   w ramach Osi priorytetowej VII – Konkurencyjny rynek pracy Działanie 7.6 – Godzenie życia prywatnego i zawodowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 w części dotyczącej zatrudnienia dziennych opiekunów.

Czytaj więcej o: Dzienny Opiekun

Rozwój Poprzez Opiekę – idę do żłobka!

Logo - Fundusze Europejskie

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Opola w sprawie rozpoczęcia realizacji projektu pn. ,,Rozwój Poprzez Opiekę – idę do żłobka!’’ współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego   w ramach Osi priorytetowej VII – Konkurencyjny rynek pracy Działanie 7.6 – Godzenie życia prywatnego i zawodowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 w części dotyczącej zatrudnienia dziennych opiekunów.

Czytaj więcej o: Rozwój Poprzez Opiekę – idę do żłobka!

Życzenia świąteczne

ChoinkaWesołych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, odpoczynku od codziennych trosk, Świąt niosących nadzieję na jeszcze lepszy Nowy Rok życzą Dyrekcja Miejskiego Centrum Świadczeń wraz z Pracownikami.

 

Karta „Opolska Rodzina’’

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Opola do składania wniosków o wydanie karty „Opolska Rodzina”. Wnioski  przyjmowane będą od dnia 10 grudnia 2018 roku w Miejskim Centrum Świadczeń w Opolu w następujący sposób:

  • osobiście w naszej siedzibie,
  • za pośrednictwem operatora pocztowego, na adres:
    Miejskie Centrum Świadczeń w Opolu, ul. Ozimska 19, 45-057 Opole,
  • za pośrednictwem wniosku elektronicznego umieszczonego na stronie internetowej: www.peup.um.opole.pl (platforma e-usług publicznych)
Czytaj więcej o: Karta „Opolska Rodzina’’