WYPŁATA 500+ i 300+

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 sierpnia 2019

SZANOWNI KLIENCI,

W ZWIĄZKU Z LICZNYMI ZAPYTANIAMI DOTYCZĄCYMI FAKTU, CZY PAŃSTWA WNIOSEK 0 500PLUS LUB 300PLUS WPŁYNĄŁ DO MCŚ W OPOLU INFORMUJEMY, ŻE DOWODEM NA TO, ŻE WNIOSEK ZOSTAŁ ZŁOŻONY I TRAFIŁ DO MIEJSKIECO CENTRUM ŚWIADCZEŃ JEST URZĘDOWE POŚWIADCZENIE PRZEDŁOŻENIA BĘDĄCE URZĘDOWYM POŚWIADCZENIEM ODBIORU (UPO/UPP), KTÓRY POWINNI PAŃSTWO OTRZYMAĆ NA ADRES MAILOWY. Z POWODU DUŻEJ LICZBY WNIOSKÓW UPO MOŻE CZASEM PRZYJŚĆ DOPIERO PO KILKU DNIACH. CENTRUM NIE WYSYŁA DO KLIENTÓW SPECJALNYCH INFORMACJI, ŻE WNIOSEK „DOSZEDŁ”. JEŻELI PO KILKU DNIACH UPO DO PAŃSTWA NIE DOTRZE, MOŻNA DOWIEDZIEĆ SIĘ CZY WNIOSEK WPŁYNĄŁ OSOBIŚCIE W NASZEJ SIEDZIBIE NA UL. OZIMSKIEJ 19, 7 PIĘTRO, W WYDZIALE OBSŁUGI KLIENTA. NIE UDZIELAMY TAKICH INFORMACJI DROGĄ MAILOWĄ ANI TELEFONICZNIE ZE WZGLĘDU NA OCHRONĘ DANYCH OSOBOWYCH.

 

WYPŁATA ŚWIADCZEŃ 500+ NA DZIECI, KTÓRYM PRZYZNANO ŚWIADCZENIA OD 1 LIPCA 2019, W ZWIĄZKU ZE ZMIANĄ USTAWY ( CZYLI NA PIERWSZE LUB JEDYNE DZIECKO, NA KTÓRE ŚWIADCZENIA WCZEŚNIE' NIE BYŁY POBIERANE W POWODU  ZBYT DUŻEGO DOCHODU), JEST DOKONYWANA CO KILKA DNI, W MIARĘ POSTĘPU PRAC NAD ROZPATRYWANIEM WNIOSKÓW, NATOMIAST WYPŁATA ŚWIADCZEŃ DLA DZIECI, NA KTÓRE MIEJSKIE CENTRUM ŚWIADCZEŃ PRZYZNAŁO ŚWIADCZENIA WCZEŚNIEJ (PRZED 1 LIPCA) BĘDZIE DOKONYWANA W STAŁYCH TERMINACH PODANYCH NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE „TERMINY WYPŁAT” (W TYM MIESIĄCU - 20 SIERPNIA).

INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE WYPŁATA ŚWIADCZEŃ 300+ BĘDZIE DOKONYWANA SUKCESYWNIE W MIARĘ POSTĘPU PRAC PRZY ROZPATRYWANIU WNIOSKÓW.